ثبت آگهی رایگان

تبلیغات پاپ آپ

0253773679909907671023
قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه 4، واحد 409

پاپ آپ یا صفحه بازشونده به صفحه ای می گویند که به وسیله یک کد اسکریپت خاص که در سایت ها و وبلاگ ها موجود است طراحی شده است. وقتی که بازدیدکننده وارد سایت یا وبلاگ می شود و در جایی کلیک می کند، پس از اولین کلیک در هر محلی از صفحه به صورت اتوماتیک یک صفحه جدید باز می شود.

صفحه پاپ آپ می تواند حاوی متن تبلیغاتی یا هر متن دیگری باشد. قابلیت های اصلی مرورگر در پاپ آپ موجود نیست و بازدیدکننده پاپ آپ فقط می تواند تبلیغ را ببیند، خرید انجام دهد و صفحه را ببندد.

با این همه ممکن است با خود بگویید باز شدن این صفحات برای بازدیدکننده آزاردهنده است و ممکن است به نوعی مزاحم باشد اما پاپینو با ویژگی های منحصر به فردی که دارد تمام سعی خود را کرده است تا این صفحات برای بازدیدکنندگان مزاحمتی ایجاد نکند. در این سایت تنظیماتی فعال شده است که طی آن تبلیغات پاپ آپ برای بازدیدکنندگان سایت و یا وبلاگ آزاردهنده نباشد.پاپینو به فکر رتبه الکسای شما نیز هست و اجازه بالا رفتن درصد بانس ریت سایت شما را نمی دهد. جالب است بدانید که تبلیغات پاپ آپ وسط تمامی مرورگرهای جدید و بسیاری از مرورگرهای قدیمی به صورت پیش فرض بلوک می شوند. تنها کاربرانی که در تنظیمات مرورگر خود محدودیت پاپ آپ را باز گذاشته اند می توانند از این نوع تبلیغات دیدن کنند. همچنین نرم افزارهای مختلفی برای جلوگیری از این پاپ آپ ها طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است تا پاپ آپ های مزاحم را حذف کنند. البته در زمان باز شدن پاپ آپ در مرورگرهایی که این نوع تبلیغات را باز نمی کنند هشداری نمایان می شود که کاربر در صورت تمایل می تواند پاپ آپ را مشاهده نماید.

اشتراک بذار
صاحب آگهی: popino
ایمیل:
شهر: شهر قم
تلفن: 02537736799
همراه: 09907671023
تلگرام : @myoctagram
تعداد نمایش: 825
به روز رسانی: سه شنبه, ۲ آبان ۹۶
تاریخ انقضا: ۱۰ بهمن ۹۶
محل پلیر ویدئو
جستجوهای مرتبط:
سایر آگهی های ویژه مرتبط
مینی پی سی MINI PC شماه های تماس:
88907569
09122474326
آخرین آگهی های ارسالی گروه

تبلیغات پاپ آپ

پاپ آپ یا صفحه بازشونده به صفحه ای می گویند که به وسیله یک کد اسکریپت خاص که در سایت ها و وبلاگ ها م ...
شهر قم 09907671023

سه شنبه

۲ آبان ۹۶

جزئیات
ترتیب بر اساس تعداد نمایش در هر صفحه :